NIE SI PRIHLASENÝ!
Pre zadávanie komentárov sa musíš najskôr prihlásiť, alebo registrovať.
Forum:
Talianske strediská
28.05.2026 - 20:39
Ta lanovoka mala cca 25 rokov, bola uplne komfortna a mne neprislo, ze ju treba menit, ani to nebol nejaky bottleneck, kedze vedla je dalsia lanovka, asi hlavny dovod je zmena medzistanice a nova zjazdovka, ktora vyrazne zlepsi vyuzitie lyzovania v hornej casti strediska. Vraj bol aj nejaky iny navrh so zjazdovkou az uplne dole, ale ten bol zamietnuty, ked sme tam boli na velku noc, tak priesek v lese v trase novej zjdazdovky uz bol hotovy.
NIE SI PRIHLÁSENÝ!
Pre zadávanie príspevkov, alebo komentárov sa musíš najskôr prihlásiť, alebo zaregistrovať.Nacitavam...

Registruj sa
Zabudnuté heslo

1
0