NIE SI PRIHLASENÝ!
Pre zadávanie komentárov sa musíš najskôr prihlásiť, alebo registrovať.
Forum:
České strediská
08.11.2025 - 14:07
Oni delami moc snežiť nechcú, lebo susedia by ich zožrali - je to postavené hned vedla rodinných domov. Využívajú skôr tyče, ale sem tam teda aj delá bežia...
Bol som tam niekolko krát, je to kratučké, hlavný problém je za mna vždy stopa pod vlekom.
Tým že to je úzke aj krátke, tak palicami majú oddelenú stopu od svahu aby ludia nelyžovali príliš blízko a potom je tá stopa ako oračina a dohadzujú ju ručne, pretože sa im nechce vyťahovať palice a prebehnúť to ratrakom.
Bol som tam niekolko krát, je to kratučké, hlavný problém je za mna vždy stopa pod vlekom.
Tým že to je úzke aj krátke, tak palicami majú oddelenú stopu od svahu aby ludia nelyžovali príliš blízko a potom je tá stopa ako oračina a dohadzujú ju ručne, pretože sa im nechce vyťahovať palice a prebehnúť to ratrakom.
NIE SI PRIHLÁSENÝ!
Pre zadávanie príspevkov, alebo komentárov sa musíš najskôr prihlásiť, alebo zaregistrovať.Nacitavam...

Registruj sa
Zabudnuté heslo


5
0