NIE SI PRIHLASENÝ!
Pre zadávanie komentárov sa musíš najskôr prihlásiť, alebo registrovať.
Forum:
Jasná - Chopok
28.05.2026 - 10:39
Super - ďalšie vylepšenie podmienok Gogoupasu
A práve je zase konečne v pošte:::
https://www.gopass.travel/SK/co-je-gopass/vseobecn...
Pokračuje trvalé a neúnavné vylepšovanie gopassu, konečne po pár nekonečných týždňoch zase nové vylepšené podmienky gopassu!!! Určite si, ako napokon každý zodpovedný vlastník gopassu, poriadne preštudujem tých 94 pdf príloh s ich 1077 stranami.
Dúfam že tam nájdem pre mňa dôležité veci - ako napr. že keď mi padne na hlavu veverička a vypichne mi oko, že za to nemôže TMR, alebo ak ma dokaličí opitý lyžiar, tiež za to nemôže TMR, alebo ak na mňa padne ukrajinský dron, tiež za to nemôže TMR. Tiež dúfam že tam bude zabezpečené, že lanovky sa môžu púšťať či skôr nepúšťať ako sa TMR zachce, s čím samozrejme každý súhlasíme.
A pozor aj na leto, dúfam že tam bude napr. že ak si buchnem hlavu na tobogane tiež je TMR v tom úplne nevinne ako aj ak náhodou skočím do prázdneho bazéna, ktorý TMR zabudlo napustiť a označiť, tiež za to nemôžu oni ale ja.
Dúfam že to vylepšovanie podmienok sa nebodaj nezastaví, však aj to vybudovanie komunizmu od ranných fáz socializmu vlastne ešte stále trvá. Smer to zatiaľ s nasadením všetkých síl drží v tom ľútom triednom bolševickom boji, a čo i tam dušu dáš, v tom boji divokom, voľ nebyť ako byť s pokrokom.
A nakoľko Maďari vo voľbách sklamali, o chvíľu nám zrejme konečne prepustia posledné miesto v EU v životnej úrovni. Čo to trepem, aké posledné, smer je predsa vždy prvý, aj keď od konca. Mnohí v TMR si toto zjavne dobre pamätajú a sa v tom aj významne inšpirujú.
U tých nešťastných rakušákov to ich "učenie" ale stále nemá žiadne výsledky, veď napr čo si 12 rokov kupujem striedavo sezónky SSSC a SkiAmadé, ešte ani raz mi neposlali ani stranu vylepšených podmienok, nieto ako TMR rovno po tisíckach strán.
Už si dám na nich asi lepší pozor, potvory kapitalistické, ako si to vôbec predstavujú? Veď ani vtedy lanovky nevypnú, keď na nich nikto celý deň nie je a zasnežené majú všetko pomaly v decembri, keď som tam len sám, no načo? A potom sa vôbec nie je načo sťažovať, ešte že aj toto "istí" TMR.
PS: človeku pomaly napadne kacírska myšlienka, že v akom stave to vôbec bolo na tom samom začiatku, ak to aj po 10 rokoch treba stále "dokončovať", či ako sa prezentuje, vraj vylepšovať...
https://www.gopass.travel/SK/co-je-gopass/vseobecn...
Pokračuje trvalé a neúnavné vylepšovanie gopassu, konečne po pár nekonečných týždňoch zase nové vylepšené podmienky gopassu!!! Určite si, ako napokon každý zodpovedný vlastník gopassu, poriadne preštudujem tých 94 pdf príloh s ich 1077 stranami.
Dúfam že tam nájdem pre mňa dôležité veci - ako napr. že keď mi padne na hlavu veverička a vypichne mi oko, že za to nemôže TMR, alebo ak ma dokaličí opitý lyžiar, tiež za to nemôže TMR, alebo ak na mňa padne ukrajinský dron, tiež za to nemôže TMR. Tiež dúfam že tam bude zabezpečené, že lanovky sa môžu púšťať či skôr nepúšťať ako sa TMR zachce, s čím samozrejme každý súhlasíme.
A pozor aj na leto, dúfam že tam bude napr. že ak si buchnem hlavu na tobogane tiež je TMR v tom úplne nevinne ako aj ak náhodou skočím do prázdneho bazéna, ktorý TMR zabudlo napustiť a označiť, tiež za to nemôžu oni ale ja.
Dúfam že to vylepšovanie podmienok sa nebodaj nezastaví, však aj to vybudovanie komunizmu od ranných fáz socializmu vlastne ešte stále trvá. Smer to zatiaľ s nasadením všetkých síl drží v tom ľútom triednom bolševickom boji, a čo i tam dušu dáš, v tom boji divokom, voľ nebyť ako byť s pokrokom.
A nakoľko Maďari vo voľbách sklamali, o chvíľu nám zrejme konečne prepustia posledné miesto v EU v životnej úrovni. Čo to trepem, aké posledné, smer je predsa vždy prvý, aj keď od konca. Mnohí v TMR si toto zjavne dobre pamätajú a sa v tom aj významne inšpirujú.
U tých nešťastných rakušákov to ich "učenie" ale stále nemá žiadne výsledky, veď napr čo si 12 rokov kupujem striedavo sezónky SSSC a SkiAmadé, ešte ani raz mi neposlali ani stranu vylepšených podmienok, nieto ako TMR rovno po tisíckach strán.
Už si dám na nich asi lepší pozor, potvory kapitalistické, ako si to vôbec predstavujú? Veď ani vtedy lanovky nevypnú, keď na nich nikto celý deň nie je a zasnežené majú všetko pomaly v decembri, keď som tam len sám, no načo? A potom sa vôbec nie je načo sťažovať, ešte že aj toto "istí" TMR.
PS: človeku pomaly napadne kacírska myšlienka, že v akom stave to vôbec bolo na tom samom začiatku, ak to aj po 10 rokoch treba stále "dokončovať", či ako sa prezentuje, vraj vylepšovať...
nerxo dôvod vypisovania takýchto mojich elaborátov si trafil v tvojej prvej vete.
dzowo3:
No na pobavenie fajn. Avšak kým si už tento konštrukt zostrojil tak si mohol mať 20 strán prečítaných , že?
No na pobavenie fajn. Avšak kým si už tento konštrukt zostrojil tak si mohol mať 20 strán prečítaných , že?
Ďakujeme, že TMR pamätá s poriadnym vysvetlením aj na nás hlupákov.
A to je správne, lebo niekedy mám pocit, že už len tí k vám vydržia chodiť.
Hneď sa nám do tých 1000 strán pustí ľahšie.
A to je správne, lebo niekedy mám pocit, že už len tí k vám vydržia chodiť.
Hneď sa nám do tých 1000 strán pustí ľahšie.
svet a legislatíva je presne taký istý ako pred 13 rokmi nič sa nezmenilo, zákazník rovnaký, prevádzka bez zmien, máš pravdu to si meníme len tak z roztopaše.
Ak je zložité sa v tom orientovať priemerný občas použije voľné dostupné ai, ktoré mu to preloží sumarizuje prípadne odpovie na čo si má dať pozor, nezabudnime aj na možnosť porovnania verzií.
Ak je zložité sa v tom orientovať priemerný občas použije voľné dostupné ai, ktoré mu to preloží sumarizuje prípadne odpovie na čo si má dať pozor, nezabudnime aj na možnosť porovnania verzií.
Dávno som Ťa nepočul Igor, tak reku niečo zosmolím nech sa mi ozveš - pozdravujem Ťa aj ja.
Palce Vám ja ale zase držím stále, ako napr aj teraz proti tej armáde závistlivých magorov vedených človekom s menom podobným na Pi, bojujúcich za nejaký endemický pľuvanec. Čo sa s nimi serete, bagrista omylom hlbšie zakopne niekde pod tou mlákou a je to, na pokutu rád prispejem. Nech sa Vám to budovanie stále darí, ja rád polyžujem aj u Vás.
Palce Vám ja ale zase držím stále, ako napr aj teraz proti tej armáde závistlivých magorov vedených človekom s menom podobným na Pi, bojujúcich za nejaký endemický pľuvanec. Čo sa s nimi serete, bagrista omylom hlbšie zakopne niekde pod tou mlákou a je to, na pokutu rád prispejem. Nech sa Vám to budovanie stále darí, ja rád polyžujem aj u Vás.
Vsak ty lyzujes v rakusku. Davas nam rdy ako to tam je super . Tak neviem naco čitaš nejaky Gopass
Nacitavam...

Registruj sa
Zabudnuté heslo


6
3